Grupa ananasowa 3 latki

CZEŚĆ! Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze 😊 Uwielbiamy śpiewać, tańczyć i wspólnie spędzać czas. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. Krótko mówiąc – nasza grupa to przede wszystkim wspólna zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

Motto grupy: Przez zabawę uczymy się oraz poznajemy otaczający świat

• Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Grupa jagodowa - Irena Wiesner Irena Wiesner
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak
  • Grupa ananasowa - Barbara Domke Barbara Domke

Irena Wiesner Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem z powołanie. Swoje pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam w żłobku celulozowym. Za swój sukces uważam, że do tej pory pracuje w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi. Kształcąc najmłodsze pokolenie mam nadzieję, że w przyszłości wyrosną na mądrych, uczciwych ludzi. Dorota Jankowska Praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji i sprawia wiele radości. Moja metoda pracy to nauka przez zabawę, gdyż jest to najbardziej efektywny sposób przekazywania dzieciom wiedzy i pojęć o otaczającym nas świecie. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

Danuta Dmitrzak Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

Barbara Domke Jestem pomocą nauczyciela z wieloletnim stażem. W pracy cenie sumienność, punktualność oraz bezpieczeństwo dzieci tak aby każdego dnia mogły odkrywać świat.

Grupa ananasowa