Grupa cytrynowa-3 latki

Grupa cytrynowa 3 latki

Pod gorącym słońcem w przedszkolnej krainie, mieszka w gaju cyrtrynowym PRZEDSZKOLAK- CYTRYNA. Chociaż bardzo kwaśna aż krzywią się minki, to najmłodsza grupa przedszkolnej rodzinki. Nie potrzeba czarów, samo to się dzieje, że humor dobry zawsze mamy i czas w przedszkolu miło spędzamy.

• Małgorzata Czartoryjska Małgorzata Czartoryjska
  • Aldona Zaremba–Wiśniewska Aldona Zaremba–Wiśniewska

Małgorzata Czartoryjska Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. W pracy z dziećmi każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, pełen niespodzianek, nowych doświadczeń, wyzwań i możliwości. W swojej pracy jako nauczyciel najważniejsze jest dla mnie dobro i rozwój dzieci. Jestem osobą kreatywną, lubiącą zabawę i szalone pomysły.

Aldona Zaremba–Wiśniewska Jestem osobą optymistyczną , pogodną i otwartą . Swoje obowiązki staram się wypełniać sumiennie a na ich czele jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Praca z dziećmi każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania którym stawiam czoła z uśmiechem na twarzy . Ich entuzjazm, niczym nie skrępowana radość z życia i to jak czerpią z niego pełnymi garściami jest według mnie czymś pięknym i pouczającym. Posiadam szeroki wachlarz zainteresowań więc pojęcie "nudy" jest mi obce .

Grupa cytrynowa